Karanténa hubnutí

Chcete reukovat váhu nebo si jen udržet váhu a být fit ? V době karantény a omezeného pohybu venku v zimních měsících je méně možností. O to více je potřeba zachovat pohybovou aktivitu a nevěnovat se jen kulinářským programům. Máte málo času ? Nevadí. Vyzkoušejte internetové odkazy na...

Dovolená

Ambulance má 28.-30.10. dovolenou kvůli podzimním prázdninám dětí. Děkujeme za pochopení. Od pondělí 2.11.2020 opět otevřeno.

Ambulance oteřena

Vážení klienti/pacienti, naše ordinace je otevřena bez omezení ve stávající ordinační době. Objednaní pacienti bez infekčních příznaků prosím choďte.   Ambulance je nyní naplněna téměř do konce listopadu a  nemáme volné termíny dříve.  Každý propadlý termín hlavně "nových" vyšetření...

Roušky

Vzhledem k epidemiologické situaci a nařízení Ministerstva zdravotnictví se od 1.9. vrací opět roušky do čekáren a ordinací. Jakkoli je toto nařízení omezující, musíme chránit svoje zdraví.  Děkuji za pochopení a ohleduplnost. 

Dovolená srpen

Sestřička má dovolneou 24.-28.8.20 tedy celý týden. V termínu 24.-26. budu v ordinaci bez sestřičky, ale ordinace funguje normálně. 27.-28. ordinace zavřena, dovolenou máme obě. 31.8.-1.9. přítomna jen sestra  Od 2.9. opět plný provoz ordinace.