Dovolená srpen

Sestřička má dovolneou 24.-28.8.20 tedy celý týden. V termínu 24.-26. budu v ordinaci bez sestřičky, ale ordinace funguje normálně. 27.-28. ordinace zavřena, dovolenou máme obě. 31.8.-1.9. přítomna jen sestra  Od 2.9. opět plný provoz ordinace.

Roušky

V čekárně prosím mějte roušku, pokud jsou v místnosti více než 2 pacienti. Sledujeme aktuální epidemiologickou siutaci a desinfekci a nošení roušek upravujeme dle nařízení. Děkuji za pochopení.

Letní dovolená

V termínu 29.6.-10.7. máme dovolenou.  Další termín dovolené je 24.8.-1.9. Přes léto je tedy ordinace otevřena od 13.7. do  21.8. bez omezení. 

Plný provoz

Vážení klienti,  ordinace je otevřena opět v běžném režimu a původních otevíracích hodinách.  Stále provádíme desinfekci povrchů i rukou každého příchozího, nosíme roušky, ale jinak jedeme na 100%!

Ordinační hodiny květen

Vážení klienti, ordinace se vrací do původní otevírací doby a původního režimu. Hromadí se pacienti, kteří potřebují rychle předoperační vyšetření - zavolejte a domluvíme odběry a předoperační závěr. Snažím se, aby se pacienti v čekárně nehromadili, tak je ohleduplné se předem objednat....