Roušky

V čekárně prosím mějte roušku, pokud jsou v místnosti více než 2 pacienti. Sledujeme aktuální epidemiologickou siutaci a desinfekci a nošení roušek upravujeme dle nařízení. Děkuji za pochopení.

Letní dovolená

V termínu 29.6.-10.7. máme dovolenou.  Další termín dovolené je 24.8.-1.9. Přes léto je tedy ordinace otevřena od 13.7. do  21.8. bez omezení. 

Plný provoz

Vážení klienti,  ordinace je otevřena opět v běžném režimu a původních otevíracích hodinách.  Stále provádíme desinfekci povrchů i rukou každého příchozího, nosíme roušky, ale jinak jedeme na 100%!

Ordinační hodiny květen

Vážení klienti, ordinace se vrací do původní otevírací doby a původního režimu. Hromadí se pacienti, kteří potřebují rychle předoperační vyšetření - zavolejte a domluvíme odběry a předoperační závěr. Snažím se, aby se pacienti v čekárně nehromadili, tak je ohleduplné se předem objednat....

Aktuality

Vážení pacienti, v internetovém odkazu níže naleznete zajímavé informace o vysokém krevním tlaku, vysoké hladině cholesterolu a cukrovce. Základní informace o stravě s ukázkovými jídelníčky. Informace o pohybu proč cvičit, jak cvičit, jak se vyvarovat chyb. V případě dotazů můžete...